Dveselu darzs FB-v2-05

Palīdzi tapt Dvēseļu dārzam – tik ļoti vajadzīgajai vietai, kur meklēt mierinājumu un rast cerību tiem daudzajiem tūkstošiem cilvēku, kuri ik gadu piedzīvo bērna zaudējuma sāpes. http://zvaigznuberni.lv

 

 

Mājas lapa dveseludarzs.lv ir vairāku cilvēku kopīgs projekts, kas radīts ar vēlmi atbalstīt vecākus pēc bērna zaudējuma. Šeit savā pieredzē dalās ģimenes vai sievietes, kuras ir piedzīvojušas gan agrīnu grūtniecības zaudējumu, gan arī nedzīvi dzimuša bērniņa zaudējumu, kā arī zaudējušas bērniņu pēc tā dzimšanas. Šie stāsti ir par dzīvi pirms un pēc notikušā, kā arī par to mīlestību, ko bērni ir atstājuši saviem vecākiem.

Savās atziņās dalās: Arita, Olivera mamma, Nadja, Grētas mamma, Evita, Rainera mamma, Marta, Gustava mamma, Dace, Alberta mamma un citas mazo cilvēkbērnu māmiņas, kā arī cilvēki, kuri ir iesaistīti garīgās aprūpes sniegšanā vecākiem pēc bērniņa zaudējuma – Lelde, P. Stradiņa slimnīcas kapelāne, un Linards, Rīgas Lutera draudzes mācītājs un Bērnu slimnīcas Vecāku mājas kapelāns. Mājas lapu finansiāli un vispārēji atbalsta Latvijas Profesionālo veselības aprūpes kapelānu asociācija, Rīgas Lutera draudze un The Body Shop Latvija.

 

Zurnals

Ziedojumi Dvēseļu dārzam:Latvijas Profesionālo veselības aprūpes kapelānu asociācija (LPVAKA)
Konts: LV77RIKO0002013041853
Reģistrācijas numurs: 40008094061ar norādi Dvēseļu dārzam